Kontakt

 
 Heranova 1542/2
 155 00 Praha 5

 Mobil:
 +420 602 623 919
 E-mail:
 richard.stepanek@starnitplus.cz
Napište nám

Novinky

Společnost STARNIT plus s.r.o. dnes podepsala novou Smlouvu o dílo na provedení provětrávané fasády PARKLEX na rodinném domku v Pardubicích Staročernsku.

Společnost STARNIT plus s.r.o. provedla realizaci výstavního panelu na stavebním veletrhu IBF v Brně.

Archiv novinek

Deskové provětrávané fasády

Provětrávané fasády - Potřebujete zateplit i jiné než obytné objekty?

Pak je pro vás ideální variantou zvolit provětrávané fasády. Ty jsou zhotoveny z přírodních desek, které lze využít ve stavebnictví na velmi mnoha místech. Od zateplených či nezateplených fasád obytných domů, průmyslových anebo zemědělských objektů i pro obytné a administrativní budovy. Fasádní desky se díky jejich kladným vlastnostem využívají rovněž pro obklady v interiérech. Mají moderní design a dobře se přizpůsobují.

Preferujete použití dřeva a cementu?

Pokud máte vyhraněné požadavky a trváte-li na použití kombinace dřeva a cementu, pak vám nabídneme cementopískové desky CERTIS, které dokážou sloučit velmi dobré vlastnosti těchto dvou materiálů. Jsou mnohem lehčí než tradiční cementové desky. Mezi jejich charakteristiku však patří i pevnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, mrazu a dokonce i plísním.

Jaké rošty se používají pro kotvení?

Pro fasádní desky můžete zvolit jeden ze tří typů nosných roštů. V nabídce je dřevěný nosný rošt, dále rošt ze systémových profilů na bázi hliníku nebo pozinkovaného plechu a třetí variantou je kombinovaný rošt – kotvy, dřevěné latě a UNI spojky.

Víte, že?

  1. Deskové provětrávané fasády jsou vyrobeny z vysokotlakého laminátu HPL nebo z cementovláknitých desek.