Kontakt

 
 Heranova 1542/2
 155 00 Praha 5

 Mobil:
 +420 602 623 919
 E-mail:
 richard.stepanek@starnitplus.cz
Napište nám

Novinky

Společnost STARNIT plus s.r.o. dnes podepsala novou Smlouvu o dílo na provedení provětrávané fasády PARKLEX na rodinném domku v Pardubicích Staročernsku.

Společnost STARNIT plus s.r.o. provedla realizaci výstavního panelu na stavebním veletrhu IBF v Brně.

Archiv novinek

Keramické provětrávané fasády

Co získáte použitím provětrávaných fasád?

Tyto systémy zaručují optimální vlhkostní režim obvodové stěny a minimalizují tepelnou zátěž objektu v letních měsících. To vše díky provětrávání, skrze mezeru mezi vnějším obkladem a obvodovou zdí. Provětrávané fasády jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, životnost objektu i daného fasádního systému je stejná. Díky suché montáži je možná celoroční realizace. Můžete si navíc vybrat odpovídající tepelnou izolaci pro snížení provozních nákladů objektu.

Jaké jsou další přednosti tohoto systému?

Díky dobré přizpůsobivosti a technickým možnostem lze překlenout problematickou rovinatost podkladu. Rovněž je možné zhotovit obloukovité plochy fasád. Jsou eliminovány vlivy tepelné roztažnosti na fasádě. Sami si vyberte, zda chcete mít raději viditelné nebo naopak skryté uchycení obkladových desek k nosné konstrukci. Velikost použitých obkladových desek je limitována pouze výrobními možnostmi. Je možné vybírat z různých barevných odstínů, strukturálních variant, ale i povrchů. To umožňuje velkou nabídku architektonických ztvárnění jakkoli náročného objektu.

Víte, že?

  1. Keramické fasádní desky mohou být zhotoveny z přírodních materiálů mít různé přírodní barvy, a to jak s přírodním provedením, tak i s glazovaným povrchem.
  2. Desky se vyrábí ve více rozměrech.
  3. Nabídka obsahuje rovněž více typů povrchových úprav.
  4. V prodejně KLINKER CENTRUM s.r.o. v Brandýse nad Labem byla otevřena vzorkovna keramického fasádního obkladu ArGeTon, kde jsou vystaveny vzorky různých barevných odstínů a formátů obkladu a kde můžete vidět i odkrytou spodní hliníkovou konstrukci.