Kontakt

 
 Heranova 1542/2
 155 00 Praha 5

 Mobil:
 +420 602 623 919
 E-mail:
 richard.stepanek@starnitplus.cz
Napište nám

Novinky

Společnost STARNIT plus s.r.o. dnes podepsala novou Smlouvu o dílo na provedení provětrávané fasády PARKLEX na rodinném domku v Pardubicích Staročernsku.

Společnost STARNIT plus s.r.o. provedla realizaci výstavního panelu na stavebním veletrhu IBF v Brně.

Archiv novinek

Kontaktní zateplovací fasády

Chcete mít reálné úspory od prvního dne, kdy máte fasádu?

Pokud chcete udělat něco užitečného nejen pro sebe, ale také pro naše životní prostředí, zajisté vám dobře poslouží kontaktní zateplené fasády. Ty budou navíc šetřit vaši kapsu díky výhodné investici do zateplení. Každý ze systémů je dán výrobkem, u něhož je určená skladba komponent vzájemně na sebe navazující. Navíc je vše navrženo tak, aby v co největší možné míře pozitivně ovlivnilo tepelně izolační charakteristiku budovy a byla tak prodloužena její životnost.

Preferujete zachování původního rázu fasády?

Kontaktní zateplovací systémy jsou velmi moderní a zajímavým způsobem vnějšího zateplení domů. Díky nim můžete zachovat původní vzhled fasády – povrch bude tvořen omítkou. Výhodou těchto fasád je její celistvé zateplení bez jakýchkoli tepelných mostů. Izolace je přímo spojena lepící hmotou a hmoždinkami s původním zdivem a strukturovanou omítkou. Má výborné tepelně-izolační vlastnosti, je samozřejmě nehořlavá, prodyšná a zvukopohltivá.

Víte, že?

  1. Tyto fasády jsou vhodné pro rodinné i bytové domy.
  2. Použití je možné, jak u novostaveb, tak i v případě dodatečného zateplení.
  3. Zateplené fasády mají dlouhou životnost a vysokou propustnost pro vodní páry.
  4. U tohoto systému je velmi výhodný poměr kvalita a cena.
  5. Pro zateplování používáme pouze certifikované systémy ETICS včetně všech originálních doplňků a vyřešení všech detailů a specifik zateplované fasády.