Kontakt

 
 Heranova 1542/2
 155 00 Praha 5

 Mobil:
 +420 602 623 919
 E-mail:
 richard.stepanek@starnitplus.cz
Napište nám

Novinky

Společnost STARNIT plus s.r.o. dnes podepsala novou Smlouvu o dílo na provedení provětrávané fasády PARKLEX na rodinném domku v Pardubicích Staročernsku.

Společnost STARNIT plus s.r.o. provedla realizaci výstavního panelu na stavebním veletrhu IBF v Brně.

Archiv novinek

O nás

Historie STARNIT s.r.o.

Společnost STARNIT s.r.o. vznikla v roce 2001, kdy se od společnosti První projekční v.o.s., která se od doby svého vzniku v roce 1993 zabývala projekční a inženýrskou činností a od roku 2000 se začala zabývat prodejem stavebního materiálu, oddělila její obchodní část – STARNIT s.r.o.

Společnost navázala na již existující obchodní kontakty a od počátku svého vzniku se zabývá prodejem stavebního materiálu převážně formou velkoobchodu, ale dodává stavební materiál i menším stavebním firmám a formou maloobchodu i drobným investorům a stavebníkům. Během celé své činnosti provozuje společnost i poradenskou a konzultační činnost a provádí drobné stavební realizace. Od roku 2006 rozšířila společnost svoji působnost i do oblasti klasické stavební výroby a v dnešní době tvoří stavební činnost polovinu činnosti společnosti.

Společnost STARNIT s.r.o. realizuje především stavby, rekonstrukce a přístavby rodinných a bytových domů přímo pro investory a zároveň se subdodavatelsky podílí na výstavbě větších investičních celků.

V současné době se společnost specializuje kromě provádění kontaktních zateplovacích systémů také na dodávky a montáže provětrávaných zavěšených fasád s keramickými obklady ArGeTon a Tonality nebo s obkladem fasádními deskami Cembrit, Eternit, Cetris, Parklex, Fundermax, Trespa apod. I nadále se snažíme být pro naše klienty a obchodní partery silným partnerem a profesionálním dodavatelem.

Víte, že?

  1. Od roku 2009 je společnost zapsaná v Seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám a od té doby provádí ve větší míře kompletní zateplování objektů.
  2. V roce 2011 zrealizovala společnost ve spolupráci se společností KLINKER CENTRUM s.r.o. na jejich provozovně v Brandýse nad Labem předváděcí výstavku provětrávané fasády s keramickým obkladem ArGeTon, která slouží jako ukázka realizace pro architekty a investory.
  3. Společnost byla proškolena a vlastní certifikáty pro práci s většinou běžných stavebních materiálů a jako externí spolupracovník společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. provádí výpočty spotřeby materiálu Porotherm a zpracovává kladečské výkresy stropních konstrukcí ze stropních nosníků POT a keramických vložek Miako.
  4. Společnost vlastní i certifikát společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. pro zakládání budov z broušeného keramického zdiva (POROTHERM Profi) a její pracovník jezdí proškolovat stavební firmy v této technologii a provádí odborný stavební dozor při zakládání staveb z tohoto druhu zdiva.
  5. Společnost byla proškolena a vlastní certifikát společnosti KM Beta a.s. pro práci s vápenopískovými cihlami systému KMB SEMDWIX pro výstavbu energeticky úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů a od té doby provádí i realizaci těchto staveb
  6. V roce 2010 se stavba rodinného domku v Xaveriově ulici v Praze 5, kterou prováděla společnost kompletně „na klíč“ včetně demolice původního objektu umístila na děleném 5. místě v Soutěži POROTHERM DŮM 2010.
  7. Realizujeme provětrávané fasády?
     

Společnost STARNIT s.r.o. působí na tuzemském trhu více než deset let.Reference