Kontakt

 
 Heranova 1542/2
 155 00 Praha 5

 Mobil:
 +420 602 623 919
 E-mail:
 richard.stepanek@starnitplus.cz
Napište nám

Novinky

Společnost STARNIT plus s.r.o. dnes podepsala novou Smlouvu o dílo na provedení provětrávané fasády PARKLEX na rodinném domku v Pardubicích Staročernsku.

Společnost STARNIT plus s.r.o. provedla realizaci výstavního panelu na stavebním veletrhu IBF v Brně.

Archiv novinek

Stavební realizace

Potřebujete kvalitního dodavatele stavebních prací? STARNIT s.r.o. se od roku 2006 specializuje na stavební práce v mnoha segmentech trhu. Jsme profesionální certifikovaný dodavatel přesných zdicích systémů značky Wienerberger (POROTHERM Profi), KMB SENDWIX, fasádních systémů ArGeTon a dalších. Realizujeme stavby, rekonstrukce a přístavby rodinných a bytových domů přímo pro investory a zároveň se subdodavatelsky podílíme na výstavbě větších investičních celků.

Provádíme stavební páce v rozsahu:

  • stavby rodinných a bytových domů „na klíč“
  • hrubé stavby objektů
  • rekonstrukce, přestavby a přístavby
  • realizace provětrávaných a kontaktních fasádních systémů
  • vyzdívání příček a stěn bytových domů a ostatních komerčních objektů

Víte, že?

  1. Společnost vlastní i certifikát společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. pro zakládání budov z broušeného keramického zdiva a její pracovník jezdí proškolovat stavební firmy v této technologii a provádí odborný stavební dozor při zakládání staveb z tohoto druhu zdiva.
  2. Od roku 2009 je společnost zapsaná v Seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám a od té doby provádí ve větší míře kompletní zateplování objektů.
  3. Společnost byla proškolena a vlastní certifikát společnosti KM Beta a.s. pro práci s vápenopískovými cihlami systému KMB SEMDWIX pro výstavbu energeticky úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů a od té doby provádí i realizaci těchto staveb.

Prohlédněte si naše reference. Necháme za nás mluvit již realizované projekty.Reference